دستگاه بردینگ امریکایی مرغ سوخاری:

 دستگاه بردینگ امریکایی مرغ سوخاری دستگاه بردینگ تیام استیل دستگاهی است برای قسمت تهیه سوخاری که به آن پودر زن می گویند ، این دستگاه در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید می شود. فست فودهایی که مرغ سوخاری ، کنتاکی و شنیسل ، قارچ سوخاری ، میگو سوخاری ، ماهی سوخاری ، سیب زمینی سوخاری عرضه می کنند نیاز به یک میز بردینگ مناسب و مجهز دارند.
دستگاه بردینگ پودر زن دارای 2 لگن پلاستیکی و 2 سطل استیل به همراه توری استیل می باشد ، در کنار این دستگاه موتور الک آرد قرار می گیرد که برای الک کردن آرد کنتاکی استفاده می شود.

میز بردینگ از تجهیزات آماده سازی فست فود
میز بردینگ یکی از تجهیزات آماده سازی فست فودها و اغذیه فروشی ها است.
از این دستگاه برای اماده سازی غذاهای سوخاری استفاده می شود.
ادویه ها و طعم های مختلف در روی این میز به غذا زده می شوند.

مشخصات فنی میز بردینگ :

تمام استیل ساخته شده
کاملا بهداشتی
Kentucky Fried Chicken Breading

پس از طعم دار کردن مرغ های خام برای انواع مرغ سوخاری نیازمند است تا آرد سوخاری مورد نظر خود را به مرغ ها اضافه نمائید تا آماده طبخ گردند.
این عملیات از طریق دستگاه بردینگ امکان پذیر می گردد.
این دستگاه مرغ سوخاری برای روکش کردن تکه مرغ های مرینت شده استفاده می شود ، همچنین جهت الک کردن مخلوط آرد و ادویه مخصوص کنتاکی به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد که از مزایای بردینگ به کاهش مصرف پودر سوخاری + بالا رفتن انضباط کاری + بالا رفتن سرعت کار می توان نام برد.

دستگاه بردینگ امریکایی مرغ سوخاری

دستگاه بردینگ امریکایی مرغ سوخاری

دستگاه بردینگ امریکایی مرغ سوخاری

دستگاه بردینگ امریکایی مرغ سوخاری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تیام استیل تولید کننده انواع تجهیزات فست فود از جمله دستگاه بردینگ مرغ سوخاری در ایران می باشد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل تولید کننده انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی،فست فود،کافی شاپ،رستوران می باشد و فعالیت می کند.

لوازم آشپزخانه تیام استیل نمایندگی فروش و تولید کننده انواع تجهیزات خط کامل سرخ کن کنتاکی می باشد.

وسایل آشپزخانه تیام استیل یکی از مهمترین لوازم آشپزخانه می باشد که میتوان از یکی از این وسایل آشپزخانه به دستگاه سرخ کن مرغ کنتاکی نیز اشاره کرد.