میلک شیک تک لیوانه:

میلک شیک تک لیوانه

میلک شیک تک لیوان ساخت سیدو کشور ایتالیا که شیکر مناسب برای کافی شاپ و کافه و آبمیوه بستنی فروشی جهت میکس کردن فوری انواع بستنی برای میکس کردن انواع قهوه سرد
میلک شیکر چیست ، شیکر یا میلک شیک وسیله ای قدرتمند برای تهیه انواع شیک های غلیظ است که هر کافی شاپ با توجه به حجم کار می تواند از انواع شیکرهای تک لیوان دو لیوان و سه لیوان استفاده نماید شیکر سیدو از برندهای معروف در این زمینه می باشد.
شیکر تک لیوانه CEADO M98
شیکر تک لیوانه
مدل M98
توان ۳۰۰ وات
دور موتور ۱۵۰۰۰ rmp
دارای یک لیوان استیل
برای میکس کردن فوری انواع بستنی
برای میکس کردن انواع قهوه سرد
ابعاد عرضxعمقxارتفاع ۴۹x21x18 سانتیمتر
وزن خالص ۳.۴کیلوگرم
وزن ناخالص ۴.۳کیلوگرم
میلک شیک زن سیدو | M98 , M98/2
میلک شیک زن سیدو | M98 , M98/2
ساختار قالبی آلیاژ روشن و استیل
میکروسوییچ فعال
ظرف نگهدارنده استیل
دو نوع دوک.(ظرف دوکی شکل)
موتور جهانی با فن خنک
نگهدارنده استیل
گواهینامه CE و NSF

میلک شیک تک لیوانه:

میلک شیک تک لیوانه یا شیکر تک لیوان سیدو | Ceado Milkshake Mixers M98 با بدنه کاملا استیل و قالب آلومینیومی خود موفق به کسب دو گواهینامه معتبر CE و NSF شده است.
این دستگاه دارای موتوری قوی و سریع بوده و می تواند با قدرت ۱۵.۰۰۰RPM و ۳۰۰W به چرخش دربیاید، این در حالیست که بازوهای این دستگاه دارای دو پره پلاستیکی می باشد که یکی برای شیک دادن و لرزاندن و دیگری برای مخلوط نمودن محتویات داخل لیوان استیل دستگاه مناسب است.
میلک شیک زن یا شیکر تک لیوان سیدو را می توان برای میکس کردن فوری انواع بستنی و یا میکس کردن انواع قهوه سرد بکار برد، همچنین شستشوی و نظافت این میلک شیک زن به خاطر جدا شدن لیوان از دستگاه بسیار آسان می باشد.

میلک شیک تک لیوانه

میلک شیک تک لیوانه

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل:

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل وارد کننده انواع تجهیزات خارجی فست فود و کافی شاپ در ایران می باشدو بیش از 30 سال سابقه فعالیت در این عرصه را دارد.تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل نمایندگی فروش انواع دستگاه اسپرسو و دستگاه میلک شیک در طرح و انواع گوناگون می باشد و آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تیام استیل با حذف واسطه در بازار باعث شده است که قیمت محصولات با دیگر جاها تفاوت چشمگیری داشته باشد و همین امر باعث جلب رضایت مشتری شده است.تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل تمامی محصولات خود را گارانتی نموده و دارای خدمات پس از فروش می باشد.